טוען אירועים

« כל האירועים

  • אירוע כבר עבר.

ערב חנוכה – ימי החנוכה

03/12/2018-10/12/2018

חנוכה

חג החנוכה מגיע בדרך כלל יחד עם החורף האמיתי וזה מתאים בול. מתחממים קצת לאורן של החנוכיות ומחממים את הבטן עם איזו לביבה או סופגנייה (או שתיהן).

להורים שבינינו, מתווספת לתמונה גם החופשה מביה”ס והגן, כך שצריך לדאוג גם לתעסוקה מתאימה לילדים. כשמשלבים את כל האלמנטים הללו יחד, יכולים להפיק יופי של פעילות בארגון: גם לציין יחד את החג, גם להציע פעילות לילדי עובדים וגם ליהנות מהמטעמים.

הצעות לפעילויות:

·הדלקת נרות משותפת– עם הפנים קדימה לשנת 2019 – אפשר לקיים את הדלקת הנר הראשון בצוותא בליווי סופגניות כמובן. ניתן לנצל את ההזדמנות ולומר כמה מילים לקראת סוף שנת 2018 ולדבר על השנה הקלנדרית הבאה עלינו לטובה, מבחינת יעדי ומטרות החברה והנעת העובדים להשגתם.

·הרצאה יהודית ברוח החג – להביא מרצה אורח שירחיב את הדעת על מקור החג וגלגוליו בהיסטוריה, יספר מהיכן המנהג לסובב סביבונים, יפרט על מנהגי העדות השונות וכד’. – להזמין את רבני צוהר להדלקת נרות

·הילולת סביבונים – לקיים פעילות הורים וילדים באחד מימי החופש, למשל פעילות יצירה או הפעלה בנושא סביבונים. תמיד כיף לחזור ולהיות ילד לכמה שעות…

·סופגניות תוצרת בית – ניתן להסב את חדר הישיבות או חדר האוכל (אם יש) למטבח ארעי ולקיים סדנת הכנת סופגניות. בסיום אפשר לאכול יחד ולומר כמה מילים לכבוד החג.

·כרטיסים מוזלים להופעות הילדים – חופשת החג מאופיינת בלל הופעות והצגות ילדים וכדאי להיערך מראש ולארגן כרטיסים בהנחה לעובדים ולילדיהם.

פרטים

התחלה:
03/12/2018
סיום:
10/12/2018
אירוע קטגוריה:
אירוע תגיות:
,

השאר תגובה

דלג לתוכןכפתור לפתיחת תפריט נגישותHandicapped logo whiteHandicapped logo black

תפריט נגישות

הצהרת נגישות