אחריות חברתית

מתנות עם ערך חברתי

תרומה לקהילה מהווה חלק בלתי נפרד מאופיו של הארגון  אם גם אתם כמנהלי רווחה ומשאבי אנוש בארגון או בעסק מאמינים בתרומה משמעותית לחברה,   חשוב שתכירו את סטודיו אנד ג’וי – עסק חברתי-עסקי , אשר נוסד מתוך מטרה לתת פתרון תעסוקתי הולם לאנשים עם מוגבלויות, ולתת שירות לצרכני מתנות עם ערך מוסף

בשנים האחרונות בארגונים רבים רכישת מוצרים/שירותים’ שמשלבים תרומה לקהילה הפכו לחלק בלתי נפרד מהחלטות הרכש, ביניהם גם רכישת מתנות קטנות ומארזי שי לחגים לעובדים וללקוחות הארגון שמשלבות בתוכן נתינה כפולה, גם למקבל וגם תרומה לקהילה.אם גם אתם כמנהלי רווחה, רכש ומשאבי אנוש בארגון או בעסק מאמינים בתרומה משמעותית לקהילה ובערבות הדדית, חשוב שתכירו את סטודיו אנד ג’וי, המקום בו מנגישים מתנות ומנגישים אנשים. אנד ג’וי הינו עסק חברתי ששייך למגזר הרביעי (עסקים חברתיים שאינם מקבלים תקציבי ציבור ומתקיימים מרווחים). הסטודיו נוסד מתוך מטרה להנגיש לאנשים עם מוגבלויות פתרון תעסוקתי הוגן והולם, ולתת לצרכנים מתנות תרומה לקהילה במגוון מקורי וזמין לאורך השנה ובעיקר בחגים. סטודיו אנד ג’וי מעסיק כ-30 עובדים בעלי מוגבלויות שונות: פיגור שכלי, נפגעי נפש, לקויי ראיה, נכי צה”ל ועוד. אנד ג’וי הינו מקום תעסוקה, שמשלב לימוד ופיתוח מיומנויות ומקצוע בשכר שעתי ולא תפוקתי לאנשים עם צרכים מיוחדים, ורכישות ממנו מאפשרות לאותם אנשים פרנסה וקיום בכבוד והשתלבות בקהילה, מבלי שיהוו נטל על הציבור.

אנד ג’וי פועל ללא קבלת תרומות וללא קבלת תקציבי ציבור והוא פועל בקו מנחה שאומר : “אל תתרמו לנו- תקנו מאיתנו” .

הסטודיו מעסיק את המשתקמים ביצירה הקפדנית של מגוון המוצרים. כך למעשה, מקבלים בעלי המוגבלויות השונות הזדמנות לעבודה אמיתית, לצד שיקומם בתחום המוטורי והרגשי. העבודה מתבצעת בסטנדרטים הגבוהים ביותר ובלי “הנחות” – נהלי העבודה קפדניים חלים על כולם בצורה שווה, כל זאת על מנת להבטיח ללקוח מתנה איכותית ומרשימה.

בעלי המוגבלויות מועסקים במגוון תפקידים – תוך התמקדות בחזקות שלהם ולא במוגבלות: הזמנות, שירות, מכירות, ייצור, שזירה ושילוח. היצירה כולה נעשית תוך דגש על איכות ושירות כערך מנחה. מוצרי הבסיס כולם, בין אם אלה הפרחים, השוקולדים, חבילות הלידה או כל מוצר אחר, מיוצרים מחומרי הגלם האיכותיים ביותר הקיימים בשוק.
הקטלוג האינטרנטי של סטודיו אנד ג’וי הוא עשיר, מגוון וידידותי למשתמש, ומאפשר לכל מנהל/ת משאבי אנוש למצוא את המתנה המתאימה ביותר.  באתר תוכלו למצוא  ה”מחסכון” של אנד ג’וי – מחשבון לרכישה כמותית שחוסך זמן וכסף. מחשבון ידידותי למשתמש, שמאפשר קבלת הצעת מחיר בקליק, ועוזר ללקוחות לחשב את העלויות לקניות המתנות בהתאם לתקציב ובלי חריגה, כשהמחיר הוא בהתאם לכמות המבוקשת. בהזמנות מרוכזות ניתן לקבל עד 40% הנחה בהתאם לכמות המוזמנת ולאופי האספקה. חשוב להדגיש שכלקוחות עסקיים שלנו, גם עובדיכם יכולים ליהנות ממחיר מיוחד ברכישות פרטיות. כמו כן, את רוב ההמתנות ניתן למתג בלוגו החברה ולהוסיף מסרים וברכות.

לכבוד ט”ו בשבט סטודיו אנד ג’וי משיק מתנות ט”ו בשבט מיוחדות לעידוד והעצמת עובדים. סדרת מארזים לט”ו בשבט, מעוצבת, צבעונית וייחודית של שישה מארזי “עצים מעצימים”, שכל אחד מהם מושתת על ערך חברתי ומלווה בציטוט מעצים

לצפייה במתנות ט”ו בשבט לחצו כאן

 

על הכותב

ממו מגזין

ממו מגזין

השאר תגובה

דלג לתוכןכפתור לפתיחת תפריט נגישותHandicapped logo whiteHandicapped logo black

תפריט נגישות

הצהרת נגישות