מי אנחנו?

MEMO הוא אתר רווחה מקצועי המציע מענה איכותי בתחומי רווחת העובדים, פעילויות לעובדים, משאבי אנוש, הדרכה ועוד. את כל מה שאתם צריכים בעבודה היומיומית שלכם, תוכלו למצוא אצלנו ובקלות.

וולט דיסני אמר: “אתה יכול לחלום ולעצב את המקום היפה ביותר בעולם, אך דרושים אנשים כדי להפוך את החלום למציאות”.

אתר  MEMO נולד כדי לעזור למנהלות הרווחה בתפקידן, וללוות אותן לאורך כל הדרך ולצד כל המטלות והמשימות האינסופיות עימן מתמודדות מנהלות משאבי אנוש.

מטרתו של אתר MEMO היא להוות כלי עבודה אפקטיבי עבור מנהלות רווחה בעבודה היומיומית בארגון ולכן אנו מציעים כאן אינספור רעיונות מקוריים עבור פעילות חברה חווייתית, ספקים נבחרים בתחומי הדרכה, משאבי אנוש וכד’, מקומות מומלצים לימי כיף, פגישות חשובות ואירועים, רעיונות לפעילויות לחגים ומועדים, מתנות, סדנאות, טיפים חשובים, המלצות מקולגות מנהלות רווחה , כתבות ועוד ועוד.
באתר MEMO, כל המידע מסודר תחת קורת גג אחת, כך שבקליק אחד תמצאו את המענה המתאים בדיוק לצרכי הארגון שלכם וכמובן גם לתקציב.

חשוב לדעת כי במטרה להעניק לכם את פעילויות החברה הטובות ביותר, הספקים האמינים ביותר ואת המידע בעל הערך המוסף לעבודתכם – הרי שאנו מבצעים עבורכם מראש סינון קפדני של הספקים והתכנים ורק לאחר שהם עוברים את המבחן שלנו, הם מוכנסים לאתר MEMO
אנו, צוות אתר MEMO, מאמינים כי זהו המתכון המבטיח לכם תוצאות חיוביות בשטח.

צוות אתר MEMO לשירותכם

 

דלג לתוכןכפתור לפתיחת תפריט נגישותHandicapped logo whiteHandicapped logo black

תפריט נגישות

הצהרת נגישות