המלצה מהשטח

כרמית נתן מחב’ SQLink

ממליצה לכם על ערבי סינגל’ס בארגון
מי אני?
כרמית נתן

טייטל:

מנהלת רווחה ופרט בבית התוכנה SQLink
ותק בתפקיד:
שנתיים

תחומי אחריות:
קליטת העובדים בחברה.
טיפול ברווחת העובדים בקבוצה החל מאירועים, הדרכות וקורסים, ורווחת הפרט.

מס’ עובדים בארגון:

כ-500 עובדים.

אופי הארגון:

חברה משפחתית וחמה.

הכי אוהבת בעבודה:

את העבודה עצמה מול העובדים, היחסים האישיים הטובים שנרקמים והעיסוק בכל האלמנטים הקשורים לרווחת הפרט. האתגר בחברה הוא גדול מכוון שרוב העובדים אינם יושבים איתנו במשרדים, אלא פזורים באתרי לקוח שונים. אני בעיקר אוהבת לתת שירות – שירות טוב ככל שניתן.

וחוץ מעבודה:

בת 29 נשואה לעידן ואמא לנועם – בן 4
מתגוררת ברמת גן
אוהבת לטייל עם המשפחה

ה”אני מאמין” שלי
אני מאמינה שעובד פועל למען המנהל שלו ולמען החברה שבה הוא עובד. יחס חם ושירות טוב לעובד מביא לתוצאות מדהימות בעבודה בשטח ומפתח לויאליות גבוהה לארגון.

הפעילות המיוחדת שלנו
ערב סינגל’ס (פנויים ופנויות) לעובדי החברה
אצלנו בחברת SQLink חשוב לנו לדאוג לעובדים בכל תחומי החיים, לא רק בתחום המקצועי אלא גם למשל בתחום הרומנטי – הרי, מה יותר חשוב מזה?!. יש אצלנו בחברה מסורת שידוכים והיכרויות בין העובדים הרווקים ובמסגרת זאת אנו מקיימים מפגש שנתי של פנויים פנויות. מדובר בערב של כיף, משוחרר ולא מחייב.

אז מה היה לנו?
החלטנו על ערב שעיקרו העברת סדנה ללימוד קוקטיילים במסגרת ביה”ס לברמנים ‘זמן אמיתי’.
יצאנו במסע פרסום שיווקי כולל תזכורות וטיזרים לאירוע בכדי להעלות את המוטיבציה ולעודד הגעה לערב. ההיענות בקרב העובדים הפנויים אכן היתה גדולה ביותר וגם אלה שלא נרשמו, קיבלו שיחת טלפון אישית ועידוד להגיע (והיו גם כאלה מה’תפוסים’ שניסו את מזלם וניסו להצטרף…).
במטרה לסייע להצלחה מקסימאלית של הערב, התגמשנו ופתחנו את האירוע גם לחברים סינגלים של העובדים (כאלה שאינם עובדי חברה בעצמם). מניסיון שלנו אלמנט זה מעלה את הביטחון העצמי של המשתתפים ומקטין את תחושת המבוכה.
בערב עצמו, כל עובד קיבל תג שם (עם ציור של קופידון למען המזל הטוב) ואחרי ‘מינגלינג’ קצר החלה סדנה עצמה. העובדים הכינו משקאות, שיקשקו, ערבבו ובעיקר טעמו עוד ועוד קוקטיילים…כעבור שעה רובם היו כבר קצת מבושמים, המחיצות הוסרו והחלו התעניינויות אישיות.

גולת הכותרת
הצוות שלנו, צוות משאבי האנוש, דאג לעבור בין העובדים, לקדם שיחות, להכיר ולערב את אלו שהיה להם קשה יותר להיפתח. בזכות היכרותנו המוקדמת עם העובדים, תכונותיהם והכיוון הכללי של מה שהם מחפשים – זה גם הצליח! לימים יצאו מהערב הזה שני זוגות נשואים…

ספק מומלץ
קיימנו את האירוע במועדון ‘זמן אמיתי’ שדאג גם למשקאות האלכוהוליים ביד נדיבה. מקום נהדר.

תקציב
בינוני מינוס. בתקציב נמוך יחסית ארגנו ערב מגניב ומעניין עם אווירה טובה ואפשרות למצוא שידוך אמיתי לחיים.

הטיפ שלי
להשאיר חותם אצל המשתתפים באירוע ייחודי עם ערך מוסף. לגרום לתחושה כללית שמתאמצים בשבילם ושוברים שגרה בפעולויות יוצאות דופן שזוכרים גם זמן רב אחרי כן.

על הכותב

ממו מגזין

ממו מגזין

השאר תגובה

דלג לתוכןכפתור לפתיחת תפריט נגישותHandicapped logo whiteHandicapped logo black

תפריט נגישות

הצהרת נגישות