דעת מומחה

חגיגה בלי תקלה

הגיע הזמן לארגן אירוע חברה, כנס או יום כיף? משימה זו דורשת יצירתיות והתעסקות מרובת שעות, כמו גם מציאת פתרונות לקשיים ותקלות, עמידה בתקציב, תכנון קפדני של לוחות זמנים וכמובן התאמה מלאה לדרישות החברה.

נשמע מעייף? לכל זה יש פיתרון פשוט – להרים טלפון למפיק טוב, שמתמחה באירועי חברה, כנסים השקות וימי כיף. לקבוע פגישה קצרה והוא כבר יכוון אתכם לאן שאתם צריכים, עם הרבה ניסיון ובסופו של דבר – יהיה לכם אירוע בלתי נשכח. יש מנהלות רווחה ששואלות מה הערך המוסף של מפיק? מדוע לעבוד עם מפיק?

מפיק אירועים מקיים אירועים על בסיס יומיומי ויש לו ניסיון רב בעבודה מול לקוחות פרטיים ועסקיים, מפיק טוב יודע לעזור ללקוח ולכוון אותו אל האירוע המתאים ביותר כבר לאחר שיחה אחת, ומאחר והוא מקיים אירועים על בסיס קבוע, הוא גם משיג מחירים נוחים מאוד של נותני שירות כמו אולמות וגני אירועים; מקומות מיוחדים לאירועים; מקומות בטבע; תקליטנים; מרצים; מופעים ועוד. במילים אחרות, מפיק אירועים טוב יכול לחסוך לכם כסף רב ולתת לכם תמורה רבה יותר בעד התקציב העומד לרשותכם.

לעבוד עם מפיק, פירושו לעבוד עם מישהו שילווה לאורך כל הדרך – ילווה אתכם בדרך לבדוק מקומות לאירוע, קייטרינג, נותני השירות הרבים הנוספים, יסייע רבות בפן היצירתי ויועיל מאוד בשלב האירוע עצמו – בו הוא מנהל את האירוע באופן אישי ואז משמעות הדבר הוא שיש מישהו שתמיד ידאג לצרכים שלכם, שהכול יתקיים לפי לוחות זמנים וכראוי.

מפיק טוב טוב לכל הפרטים הקטנים: רמת הניקיון במקום, שירותים נקיים לאורך כל האירוע, אוכל שיוצא בזמן המיועד לו, מלצרים שנשארים מחויכים והוא גם זה שנמצא בשטח בשביל לפתור את התקלות שצצות בזמן האירוע. למעשה, מפיק טוב מקל עליכם וחוסך לכם זמן רב, כסף רב ובעיקר הרבה מאוד כאב ראש.

למפיק אירועי חברה יש ניסיון רב, ולכן מכיר את הדרישות הרבות בנושאי הביטוחים הנדרשים, עומד ומקפיד על תקני הבטיחות המחמירים, הוא אפילו מוודא את תקינות גנרטור החירום למען הסר ספק ויודע כיצד להפיק אירוע – בכל סדרי גודל בצורה מרשימה.

החלטתם לעבוד מול מפיק? איך עושים את זה בצורה נכונה?

למפיק פונים מכבר בהתחלה – עם תחילת האירגון של האירוע, כדי שהוא יהיה שותף בתהליך החשיבה של התוכן והקונספט ויעזור לגבש מתווה נכון לאירוע. שיתוף המפיק כבר מההתחלה יחסוך ריצות רבות ובזבוז זמן על בירורים מיותרים.

רצוי לפנות למפיק כאשר יודעים: תאריך משוער, מהות האירוע (לדוגמה: יום כיף לעובדים) כמות אורחים ודרישות סף: תקציב, דרישות להכנסה ללוח הזמנים (לדוגמה: דרישה לנאום בזמן ארוחת הצהריים), והגבלות מיוחדות: מיקום, שעות, תנאי כשרות, מגבלות הליכה, ריקודים ועוד רבים אחרים.

ארוך מספרת על מקרים רבים בהם פנו אליה לאחר עבודה מול מפיק ללא ניסיון ומציעה לבדוק ולוודא את ניסיון המפיק, היכן הוא עבד ומול מי והכי חשוב – האם אתם מרגישים שניתן לסמוך עליו לאחר הפגישה?

כותבת: לימור ארוך מנכ”לית ‘אינספייר’ שמתמחים באירועים עסקיים כדוגמת אירועי חברה, אירועי השקה, כנסים וימי כיף לעובדים.

לאתר החברה

על הכותב

ממו מגזין

ממו מגזין

השאר תגובה

דלג לתוכןכפתור לפתיחת תפריט נגישותHandicapped logo whiteHandicapped logo black

תפריט נגישות

הצהרת נגישות