כתבת החודש

אנטומיה רוחנית כנגד אנטומיה פיזיולוגית

נושא שנוגע בשאלות קיומיות: כיצד לחיות נכון יותר, להיות בריא, לבנות הלך חיים תקין ומפרה, מציאת דרך המלך בכל תחומי החיים.

 למה השם נתן את השם?

הסיפור מאחורי
כך שאלתי מהיום שהבנתי , גדלתי, בגרתי ואת אמא שאלתי, למה? תאמרי לי למה? תסבירי למה ? למה ? ביקשו שאבוא לעולם !כשאת החלטת שלא אבוא !!
כך היא החליטה בהריון השלישי לאחר לידתו של אחי השני , בימים קשים של מדינה בהקמה. חיים קשים, בבית של אז, בחיפה היפה . בית ערבי עם מעט תנאים שני ילדים והריון שלישי, “אוי” זו טעות, זה לא מתוכנן !בימים של אין גלולות .. מה היא עושה ? אמא. צעירה שידעה את דרכה לארץ המובטחת שכולה בימים ההם הייתה קרחת . והנה לבד בוכה ומתייסרת, אמא שלה לא הייתה  מוותרת, כך היא אומרת .זה החינוך שקיבלתי מאמא .  הריון זה חיים של ילד נוסף לא מוותרים זה ערך מוסף , על אף החינוך בצר לה בוחרת, אני מוותרת !! וליום הקשה תור היא קובעת , לילה לפני ,הולכת לישון ואז מתחיל הסיפור הראשון …

חולמת בלילה ובתוך החלום, באו שנים עשר לבושים בלבן.כפתו ואספוה מתוך המיטה ולבאר עמוקה, ריקה  ורחוקה, בלב המדבר השליכו אותה .

רועדת מפחד בוכה וצועקת מבקשת לדעת מה הסיבה ? למה, למה, שואלת? והינה על פי הבאר נעמד הוא ולא אחר וכך הוא אומר: אני “אליהו הנביא”

אחד מנביאי העם היהודי באתי אלייך לומר דבר , הילד אשר בבטנך חייב לבוא לעולם !! תשבעי כאן ועכשיו שלא תוותרי , הוא חייב לבוא לעולם! עם תשבעי למיטה תוחזרי וביום בו יבוא אבוא בשנית , אמא נשבעת! ושוב במיטתה, כך מתעוררת ועל שבועתה אינה מוותרת. וכך חולף לו הזמן  ומסתיים  ההריון, אמא יולדת הביתה חוזרת ואני איתה. ובתוך המיטה, בלילה הראשון, מסתיים הסיפור הראשון. “אליהו הנביא” בחלום שוב מופיע, כך מספרת אמא: הם כולם ישובים בסלון, שניים עשר מלאכים ואתה על בירכיו והוא  על כיסאו הכיסא של אליהו הנביא והוא הסנדק מברך ומתפלל ולאימי הוא אומר, על הילד הזה אשמור כל חיו הוא ילמד את דרכו של האל ,הוא המורה של הרך הנולד . כך הגעתי לעולם כ- מורי -אל  אמא נתבקשה לדעת כי אני תלמידו של האל ושמי יהיה מוריאל ..

שלכם באהבה

מוריאל לוי.

סדרת ההרצאות המובילה : “אנטומיה רוחנית כנגד אנטומיה פיזיולוגית של גוף האדם”

נושא שנוגע בשאלות קיומיות כגון: כיצד לחיות נכון יותר, להיות בריא, לבנות הלך חיים תקין ומפרה , מציאת דרך המלך בכל תחומי החיים.

ההרצאות יכולות להתבצע למספר משתתפים בלתי מוגבל.

ניתן לקבל הרצאות בחוגי בית או במקום העבודה בין 15-30 איש (כולל אופציה לדינמיקה אישית בין המרצה לקהל בהתאם לנושא ההרצאה, הרצאות עד 15 איש כוללות בתוכם שאלה תשובה עם המרצה בתום ההרצאה)
הרצאה שנעשית במסגרת גופים/אירגונים/מקומות עבודה – ניתן לקבוע מראש את תוכן ההרצאה במסגרת נושא עולם הרוח

ניתן לקבוע פגישה טיפולית ו/או הרצאה

בטלפון : 054-4507592 / 03-6353777

info@moriel.co.il

על הכותב

ממו מגזין

ממו מגזין

השאר תגובה

דלג לתוכןכפתור לפתיחת תפריט נגישותHandicapped logo whiteHandicapped logo black

תפריט נגישות

הצהרת נגישות