המלצה מהשטח

אירוע חברה בלתי נשכח לצוות ההנהלה בגנקי

ניהול כל משרד, ובמיוחד ניהול כוח האדם והרווחה של עסק, יכול להיות משימה מאתגרת מאוד. בשביל שמשימות הניהול השונות יתנהלו ברוח טובה ובצורה אחידה על ידי כל אנשי ההנהלה, צוות המנהלים צריך להיות מגובש ומאוחד.

לפרטים נוספים לאירוע חברה בגנקי

ניהול כל משרד, ובמיוחד ניהול כוח האדם והרווחה של עסק, יכול להיות משימה מאתגרת מאוד. בשביל שמשימות הניהול השונות יתנהלו ברוח טובה ובצורה אחידה על ידי כל אנשי ההנהלה, צוות המנהלים צריך להיות מגובש ומאוחד.

חשבו על זה כך – כאשר בהנהלה יש אווירה טובה ושמחה אז בכל החברה יש אווירה חיובית של בנייה ועשייה. כיצד ניתן להביא לגיבוש של מנהלות רווחה? ערב גיבוש ייחודי של שירה בציבור או של הפעלה קבוצתית (כמו למשל סדנת שוקולד או סדנת גרפולוגיה) יכול לגבש מאוד כל צוות הנהלה ולשפר את האווירה במשרד.

ערב חברה – יתרונות של ערב חברה

לעריכת ערב חברה במשרד יש הרבה מאוד יתרונות:

  1. ערבי חברה יכולים לשפר את האווירה בין חברי הצוות השונים. ערבים אלו מאופיינים באווירה קלילה מאוד ושמחה. בדרך כלל בערבים מסוג זה יש הרבה מאוד כיבוד טוב ושתייה קלה (לפעמים יש גם קצת יין).
  2. ערבי חברה אפשר לעשות באווירה קלילה במיוחד וללא עלות גבוהה, אם למשל מדובר בחברה קטנה אז את הערבים ניתן לקיים במשרד, בבית אחד העובדים או דווקא לשכור מקום אשר מיועד במיוחד לכך.
  3. ערבים מסוג זה יכולים להיות מרגשים מאוד ומלאים בתחושה טובה מצד כל המשתתפים. בילוי של כל חברי הצוות ביחד בערב לאחר סיום יום העבודה יכול לגרום להיווצרות של קשר אישי בין העובדים השונים של חברות ושותפות.
  4. יותר נעים לבוא לעבודה כאשר יש לך חברים שם ואוזן קשבת. ערבים אלו מקרבים בין חברי הצוות ויוצרים אווירה חברתי ושיתופית במשרד אשר מסייעת לשיפור העבודה.

אירוע חברה – רעיונות לאירועי חברה

אירוע חברה יכול להיות מגוון מאוד. יש הרבה מאוד סוגים שונים של אירועי חברה. ארגון של אירועי חברה יכול להיות במתווה של אירוע בחוף הים או בחיק הטבע, אול אולי אירוע כיף בבריכה או בסטייל בגן אירועים, והוא כמובן גם יכול להיות במשרדי החברה עצמה.

בעת ארגון האירוע צריך להקפיד שהפעילות שתהיה בו תתאים למכנה המשותף של כל המשתתפים, ושהיא לא תהיה פוגענית או מעליבה כלפי אף אחד מהם. אירועים אשר יכולים להיות חיובים ומרגשים כוללים הרצאות, פעילויות חברתיות של משחקים שונים וגם פעילויות של סדנות בישול או הפעלות שונות.

ערב מסוג זה יכול להיות גם יציאה של כל צוות ההנהלה ביחד לסרט או לארוחה טובה במסעדה. האופי של ערב החברה או אירוע החברה תלוי אך ורק בצוות עצמו, בציפיות שלו וברצונות שלו. ארגון הערב יכול לאפשר לכל עובד ועובדת להרגיש משוחררים יותר ומעורכים יותר בעת מילוי תפקידים.

על הכותב

ממו מגזין

ממו מגזין

השאר תגובה

דלג לתוכןכפתור לפתיחת תפריט נגישותHandicapped logo whiteHandicapped logo black

תפריט נגישות

הצהרת נגישות